Haber

24 TIR Hafriyat Temizliği İçin Yahyalı’dan Kahramanmaraş’a Gidiyor

Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk: “Kahramanmaraş’ta hafriyat temizliği için belediyemize ve madencilik sektöründe faaliyet gösteren iş adamlarımıza ait TIR’ları deprem bölgesine gönderiyoruz.” söz konusu.

Başkan Esat Öztürk, Kahramanmaraş’ta meydana gelen iki büyük depremin ardından depremin izlerini silmek için hafriyat çalışması için Yahyalı Belediyesi, Özkoyuncu Madencilik, Aydınlar Kümesi, Yahyalı Taşıyıcılar Kooperatifi, Nacioğulları Madencilik ve Zengan Madencilik’e ait TIR’ların gerçek yola çıkacağını söyledi. . .

Önder Esat Öztürk, Yahyalı Belediyesi ve Yahyalı İşadamları olarak deprem kazılarının bir an önce kaldırılması için Kahramanmaraş’a 24 tır gönderdiklerini belirtti. Ülkemiz için teşekkürler. Depremde hayatını kaybedenlere Allah rahmet eylesin. Yaralılara acil şifalar dilerim. Rabbim bu kötü zamanda birlik ve beraberliğimizi bozmasın. Bölgede arama kurtarma çalışmaları devam ederken bir yandan da kazı çalışmaları yapılıyor. İlçemizde bulunan iş adamlarıyla birlikte buna destek olmak için araçlarımızı gönderiyoruz.

İlçe olarak bu sıkıntılı günlerde her zaman yanında olduk, olmaya da devam edeceğiz. Bölgeye 4 konteyner gönderen Saves Energy’ye ayrıca teşekkür ediyorum.”
 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

habertavas.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu