Ekonomi

BtcTurk 10. yılını özel bir filmle kutluyor

p>Bitcoin ticaret platformu BtcTurk, 10. yılına özel bir film hazırladığını duyurdu. Filmin çekimleri Fatih, Yenibosna, Kemerburgaz ve Riva olmak üzere 4 farklı lokasyonda 600 kişilik bir ekiple gerçekleştirildi.

Bugün 5 milyonu aşkın kullanıcısı ile yeni nesil finans dünyasının önemli temsilcilerinden biri olan BtcTurk, 1 Temmuz 2013 tarihinde başladığı yolculuğunda 10 yılı geride bıraktı. Platform, ilhamını finans, iletişim, ulaşım ve iletişim alanındaki ilklerden aldı. 14 yıllık bitcoin ve kripto para sektörünün 10. yılına tanıklık eden ve Türkiye’deki büyümesi için ‘Her Zaman Daha Fazlası’ sloganıyla 10. yılını kutlayan reklam filmindeki kategoriler.

Filmde dünyanın ilk bankasının kuruluşuna değinilen BtcTurk’ün kripto para sektöründeki liderliğine ‘Bugün bir banka olsak 600. yılımızı kutlardık, aynı zamanda bu toprakların ilk bankası olurduk’ , ilk telefon görüşmesi, ilk havacılık seferi ve ilk bilgisayar gibi günümüze yön veren atılımların benzeri finans sektöründe yeni ufuklar açan yeniliklerin ilk adresi olduğuna işaret edildi.

İlk icatların yapıldığı tarihi arka planlarla görsel zenginlik sunan film, ‘İkimiz de çok eskiyiz, çok yeniyiz. 14 yıllık bitcoin tarihinin 10. yılını kutluyoruz. Türkiye’nin ilk Bitcoin alım satım platformu BtcTurk, sözlerini ‘ilkleri getirmek için var’ sözleriyle bitirdi. Platform, önümüzdeki dönemde öne çıkaracağı ‘Her Zaman Daha Fazlası Var’ sloganına ilk kez bu sinemada yer verdi.

FİLM 4 GÜNDE 4 FARKLI YERDE 600 KİŞİLİK GRUPLA ÇEKİLDİ

BtcTurk CEO’su Özgür Güneri, 10 yıldır şubenin doğasından kaynaklanan dalgalı denizlere rağmen dimdik ayakta durduklarını ve büyümeye devam ettiklerini belirterek, “Bu güçlü ve öncü odaklı duruşu 10. yılımıza da yansıtmaya çalıştık. sinema.600 kişilik bir ekiple bir günde 4 farklı mekanda hayata geçirilmiştir.Yoğun bir prodüksiyon çalışmasının ardından tarihsel anlatıyı görsel olarak senaryosuna kusursuz bir şekilde yansıtan bir yapım.21 mecrada barikat reklam çalışmasının yanı sıra 10. yıl reklam kampanyamız çerçevesinde 21 milyon adetlik Bitcoin arzı. Dış mekan unsurlarını da kullanacağız” dedi.

BtcTurk Kurucusu Kerem Tibuk, “14 yıllık bir bölünmenin 10 yılında yer alan BtcTurk, sektörün şekillenmesine ve ilk atılımlarını gerçekleştirmesine öncülük etmiştir. Bugün çok taraflı, bağımsız ve çok hızlı işlem yapma seçeneklerimiz mevcuttur. finansal evrende daha önce alışkın değildik ve bu dünyada büyümeye ve gelişmeye devam etmekten gurur duyuyoruz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu