Yaşam

Gaddar dizisinin başrol oyuncusu Sümeyye Aydoğan oyunculuğuyla alay konusu oldu!

Çağatay Ulusoy ile kamera karşısına geçen Sümeyye Aydoğan, Gaddar dizisinde başrol oynuyor. Oyuncu ağlama sahnesindeki performansıyla sosyal medyada alay konusu oldu.

Sümeyye’nin oyunculuğuna “son zamanlarda izlediğim en kötü performans” şeklinde yorumlar yağıyordu.

Taçsız Prenses, Duy Beni, Sadakatsiz, Magarsus ve Dönence gibi dizilerdeki başarısıyla adından söz ettiren Sümeyye Aydoğan, şimdilerde FOX TV kanalının yapımcılığını üstlendiği Gaddar dizisinde başrol oynuyor. Dizinin dün akşam yayınlanan bölümünde Aydoğan’ın ağlama sahnesindeki performansı eleştiri odağı oldu.

Dizide Aydan karakterini oyuncu Sümeyye Aydoğan canlandırırken, Çağatay Ulusoy ise Dağhan karakterini canlandırıyor. Eleştirilen sahneler ekranda şu şekilde karşımıza çıkıyor: “Aydan ve Dağhan karakterleri arasında duygusal anlar yaşanıyor. Sonrasında Aydan karakteri gözyaşlarına boğuldu. Oyuncunun bankta oturup ağladığı sahne beğenilmedi.

Aydoğan hakkında şu yorumlar yapıldı: “Gülüyor mu ağlıyor mu belli değil”, “Yönetmen oyuncuyu uyarmıyor mu?” “Son zamanların en kötü performansı” ve “Son zamanların en kötü performansı” gibi yorumlar oyuncuyu eleştiri yağmuruna tuttu.

Önce Hande Erçel, Şimdi Sümeyye Aydoğan!

 

Bu tarz oyunculukları Fox TV’de yayınlanan ve final yapan Bam Başka Biri adlı dizide de görmüştük. Hande Erçel’in mimikleri de çokça gündeme geldi. Kadın oyuncunun son dönemde mimikleri ve ağlama sahnelerindeki başarısızlıklarıyla gündeme gelmesi büyük tepkiyle karşılandı.

Bu soru insanların aklındaydı. Fox TV ön plana çıkabilmek için bu oyunculuk tarzıyla dizi yapmaya karar verdi. Fox TV bu olaylarla ilgili henüz bir açıklama yapmadı.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu