Haber

Galatasaray’ın yıldızı Mauro Icardi’den Wanda Nara’ya evlenme teklifi

Galatasaray’ın son dönemde gündeme gelen yıldız futbolcusu Mauro Icardi’nin eşi Wanda Nara, İtalya’da yayınlanan Gente dergisine röportaj verdi.

Son dönemde hastalığıyla gündeme gelen Nara, bu röportajda dikkat çeken başka açıklamalarda da bulundu.

Özel hayatından bahseden Nara, Icardi ile yeniden evleneceklerini duyurdu.

“Bunca yıldan sonra bana evlenme teklif etti”

Nara, Arjantinli futbolcunun kendisine yeniden evlenme teklif ettiğini açıkladı. “Birlikte geçirdiğimiz onca yıldan sonra Mauro bana evlenme teklif etti! 27 Mayıs 2014’te birbirimize sonsuz aşk sözü verdik. Teklif çok yeni, henüz bir şey planlamadık ama teklif almak güzeldi. Ben Arjantin’de evlenip evlenmeyeceğimize dair hiçbir fikrim yok. Yemin ederim oturup bunu yapacağım.” Düzenlemeye bile vaktimiz olmadı ama bütün sevdiklerimiz Arjantin’de.

Dolayısıyla bu hayali gerçekleştirmeyi başarırsak bunun Arjantin’de olacağını düşünüyorum. Gerçek şu ki Roma – İstanbul rutinini 23 Aralık’a kadar sürdüreceğim. Çünkü o gün Yıldızlarla Dans’ın son bölümü yayınlanacak. “Yani kesin olan tek şey Noel’i Avrupa’da geçireceğimizdir.”söz konusu.

2014 yılında evlenen ve iki kız çocuğu sahibi olan Nara-Icardi çifti, geçtiğimiz yıl boşanma iddialarıyla gündeme gelmişti ancak bu durum resmileşmemişti.

Wanda Nara’nın da Maxi Lopez ile evliliğinden üç çocuğu var.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu