Sağlık

Klinik Psikolog Emre Gökçeoğlu Kimdir?

Travmalar, depresyon ve ruhsal sorunlar üzerine ürettiği içeriklerle Instagram’da 100 bin takipçiye ulaşan Klinik Psikolog Emre Gökçeoğlu, yazar kimliğiyle de öne çıkıyor. Peki Emre Gökçeoğlu kimdir?

EMRE GÖKÇEOĞLU HAKKINDA

1996 İstanbul doğumlu olan Emre Gökçeoğlu Koç burcundadır ve 27 yaşındadır. İzmit’te yaşıyor.

AKADEMİK HAYAT

FMV Işık Üniversitesi psikoloji bölümünden mezun olduktan sonra İstanbul Aydın Üniversitesi’nde klinik psikoloji alanında yüksek lisans yapmıştır.

Üsküdar Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Bağımlılık Danışmanlığı ve Rehabilitasyon Anabilim Dalı’nda yüksek lisans derecesi ile akademik hayatına devam etmektedir.

KLİNİK PSİKOLOJİ İLE İLGİLİ İÇERİKLER

Akademik hayatının dışında 2020 yılında Youtube ve Instagram hesabında görsel içerikler oluşturmaya başlayan Emre Gökçeoğlu, giderek kitlesini genişleterek bugün 100 bin takipçiye ulaştı.

Hem ruhsal testler hem de travmalar, kaygı, depresyon, kişilik bozuklukları, bağımlılıklar ve daha birçok konuda faydalı bilgiler paylaşan klinik psikolog, aynı zamanda Evrim Ağacı, Medium ve gazetelerin müdavim yazarlığını da sürdürüyor. Sabah gazetesinde yayınlanan yazısında aşırı düşünme sendromu hakkında faydalı bilgiler verdi.

Youtube üzerinden takipçilerine faydalı bilgiler vermeye devam eden Emre Gökçeoğlu, şu sıralar kendi adına açılmış bir klinikte danışanlarına yüz yüze terapi hizmeti veriyor.

haberyerkoy.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu