Haber

Körfez Gençlerbirliği Spor Kulübü Karate Şampiyonası’nda 21 madalya kazandı

Körfez Gençlerbirliği, Kartepe’de düzenlenen Cumhuriyet Kupası Karate Şampiyonası’na katıldı SporKulüp karatecileri 21 madalya kazandı.

Kartepe Belediyesi ve Kocaeli Karate İl Temsilciliği iş birliğiyle düzenlenen şampiyonaya 10 kulüpten 382 karateci katıldı. Maçlar Kartepe Hergeleci İbrahim Spor Salonu’nda yapıldı. Şampiyonaya 30 sporcuyla katılan Körfez Gençlerbirliği Spor Kulübü, 9 sıklette finale yükseldi, 15 sıklette ise üçüncü oldu. Şampiyona sonunda Körfez karatecileri 7 birincilik, 2 ikincilik, 12 üçüncülük ve toplam 21 madalya kazandı.

Körfez Gençlerbirliği Spor Kulübü Karate Antrenörü Şaban Ağaya, şampiyonada elde edilen sonuçtan memnun olduklarını belirterek, “Özellikle bu yıl umutlar kategorisine yeni geçen sporcularımız şampiyonada başarılı oldular ve gösterdikleri performansla göz doldurdular. Ümit Genç U21 Türkiye ve Milli Takım Şampiyonası 1 Kasım’da Balıkesir’de yapılacak. “Sporcularımız seçmelere hazır olduklarını gösterdi. Sporcularımızı tebrik ediyoruz. Başarılarımız artarak devam edecek ve önemli turnuvalarda büyük başarılara imza atarak yolumuza devam edeceğiz” dedi. – KOCAELİ

kahramankazanajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu