Haber

Mehmet Muharrem Kasapoğlu oy kullandı

KARİM UĞUR

gençlik ve Spor Bakan ve AKP İzmir Milletvekili Adayı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, İzmir’de oy kullandı. Oyunu oynadıktan sonra Kasapoğlu, “Pek çok seçimi demokratik olgunlukla ve halkımızın soğukkanlılığıyla geçtiği için, oyAynı olgunlukta bir demokrasi bayramı olarak geçecek” dedi.

Gençlik ve Spor Bakanı ve AKP İzmir Milletvekili Adayı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, oyunu İzmir Atatürk Lisesi’nde kullandı. Eşiyle birlikte okula gelen Kasapoğlu, oylama işleminin ardından basına açıklamalarda bulundu.

Yoğun bir kampanya süreci geçirdiklerini vurgulayan Kasapoğlu, “Hayırlı olsun. Ülkemizde oy verme süreci başladı. Yoğun bir kampanya döneminin ardından ülkemizin dört bir yanında vatandaşlarımız seçimlerini sandıkta yapıyor. Milletimizin kararı ortaya çıkacaktır.Bu ülke birçok seçimden demokratik olgunlukla geçmiştir ve “Halkımız birçok seçimi kendi soğukkanlılığıyla atlattığı için, bu seçim bire bir olgunlukla bir demokrasi şöleni olacaktır. Herkes için hayırlı olmasını dilerim. Tüm yetkililere geçmiş olsun diliyorum. Ülkemize, İzmir’imize hayırlı olsun” dedi.

Kaynak: ANKA / Yeni

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu