Haber

Özdağ 11 Mart’ı işaret etti… Aday da ittifak da belli olacak!

ANKARA (İGFA) –Zafer Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ümit Özdağ, katıldığı televizyon programında değerli açıklamalarda bulundu.

11 Mart Cumartesi günü saat 14.00’te tüm vatandaşlarımızı, medya kuruluşlarını ve Zafer Partisi mensuplarını Genel Merkez önüne davet ederek, “Aday da ittifak da belli olacak” dedi.

Muharrem İnce ile Vatan Partisi’nin tek taraflı karar almasından dolayı büyük üzüntü duyduğunu belirten Özdağ, “Arkadaşlarım da üzüldü. Daha önce basına yansımadı ama yine bir Genel Başkan’ın takviye açıklaması üzerine gruptan ayrıldı. Mansur Yavaş ile ilgili.Ertesi gün General Reis Muharrem Bey’i aradı ve geri dönmeye ikna etti.Muharrem Bey, Mansur Yavaş’ı aday göstermeme tepki gösterdi ama bahsettiği gibi mutabakat zaptı olmasına rağmen artık ittifak anlaşması yoktu. .Bazı teklifler geldi cevap geldi.O bize gelmedi.Bütün Türkleri Ankara Büyükşehir Belediyesi önüne çağırdım.Muharrem İnce daha önce ‘Halk bize destek verirse biz de onun peşine düşeriz’ demişti. “Muharrem Bey sen de gel” dedim. İş istemeye gitmeyeceğiz.” ‘ yorumunu yaptı.

kadikoy-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu