Haber

Sayısal Loto Sonuçları Açıklandı: 14 Haziran Çarşamba Çılgın Sayısal Loto Sonuçları ve Kazanan Numaralar

Haftanın ikinci Çılgın Sayısal Loto çekilişi için nefesler tutuldu. Bugünkü Çılgın Sayısal Loto çekilişine büyük ikramiyenin hayalini kuran birçok oyuncu katıldı. Milli Piyango İdaresi’nin Youtube kanalından canlı olarak gerçekleştirilen çekilişin ardından sonuçlar kısa süre sonra açıklanacak. Çekilişe katılanlar sonuçların açıklanıp açıklanmadığını merak ediyor. Peki Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı mı? İşte 14 Haziran Çarşamba Çılgın Sayısal Loto sonuçları ve kazandıran numaralar…

Oyun tutkunlarının en çok tercih ettiği baht oyunlarından biri olan Çılgın Sayısal Loto, günümüzde de çekiliş heyecanını yaşıyor.

Bugünkü Çılgın Sayılı Loto çekilişine büyük ikramiyeyi kapmak isteyen talihliler katıldı. Sonuçlar canlı çekilişten hemen sonra açıklanacaktır.

Çılgın Sayısal Loto Sonuçları Açıklandı mı?

Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi olmak üzere haftanın üç günü gerçekleştirilen Çılgın Sayısal Loto çekilişi bugün nefesleri kesti. Canlı yayında gerçekleşen çekilişin ardından sonuçlar araştırılmaya başlandı. Sonuçları MPİ resmi sitesinden veya aşağıdaki sonuç ekranımızdan öğrenebilirsiniz.

Çılgın Sayı Lotosu

14 Haziran Çarşamba Çılgın Sayısal Loto Sonuçları Ekranı

haberdulkadiroglu.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu