Yaşam

TEGV öğrencileri İstanbul ve Ankara’da Tepe Kurumsal Çözümler ile buluştu ”Hayalini kurduğumuz meslekler için daha çok çalışacağız”

Tepe Kurumsal Çözümler 23 Nisan kapsamında İstanbul ofisinde Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) öğrencilerini ağırladı. Şirket yönetimi üzerine yapılan sohbetlerle öğrencilere ilham vermek ve çalışma azmine katkı sunmak hedeflendi.

Ankara’da düzenlenen etkinliklerde öğrencilerle birlikte 1. ve 2. Meclis binaları gezildi.  

Okullarda çocukların ve gençlerin güvenli şekilde eğitim almasına katkı sunan Tepe Kurumsal Çözümler, Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) ile ortak etkinlikler gerçekleştiriyor. 23 Nisan kapsamında İstanbul ve Ankara’da öğrencilerle buluşulan etkinliklerde, İstanbul’da ise TEGV Zeyrek Öğrenim Birimi öğrencileriyle Tepe Kurumsal Çözümler Ofisinde geleceğin yöneticileri şimdinin yöneticilerinin yerlerine geçti.

Ankara’da gerçekleşen etkinlikte ise TEGV Etimesgut Eğitim Birimi’nden öğrencilerle 1. Meclis, 2. Meclis ve MTA Müzesi gezildi. 

Etkinliklerde Tepe Kurumsal Çözümler ekipleri tüm gün çocuklara eşlik etti. 

Öğrenciler için unutulmaz bir gün oldu

İstanbul’da TEGV Zeyrek Öğrenim Birimi öğrencileri ofiste ağırlandı. Bu sayede öğrenciler ofis hayatını deneyimleme fırsatı buldu. TEGV Etimesgut Eğitim Birimi öğrencileri ise gezilerde unutulmaz anılar biriktirdiklerini söyledi. Etkinliklere dair konuşan Tepe Kurumsal Çözümler Yönetim Kurulu Başkanı Levent Güler, ‘’Çocuklarla gerçekleştirdiğimiz sohbet, onların gözündeki o heyecanı ve ışığı görmek bizi son derece mutlu etti. Yöneticilerimiz ve çalışanlarımız öğrencilerle geçirdikleri bu süreyi çok değerli buldu. TEGV öğrencileri de unutamayacakları ve eğlendikleri bir gün geçirdi’’ dedi.

Öğrencilerle geleceğe yönelik meslek hedeflerine de dair sohbet ettiklerini ve onlara farklı bakış açıları kattıklarını belirten Levent Güler, ‘’Çocuklarımızın hayalleri, polis, savcı, avukat, doktor gibi toplum tarafından itibarlı meslekler üzerineydi. Bir şirketin nasıl yönetildiği ve şirketlerde neler yapıldığını öğrenince akıllarında farklı pencereler açıldığını gördük, hayal kurdukları meslekler için daha çok çalışmak istediklerini söylediler’’ diye konuştu. 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu