Haber

Trabzonspor’un yeni başkanı Doğan: Sabır ve destek istiyorum

Trabzonspor’da hafta sonu düzenlenen kongrede yeni başkan seçilen Ertuğrul Doğan, kulübün resmi internet sitesinden açıklama yaptı. Trabzonsporlulara açıklamalarda bulunan Doğan, sabır ve destek istediğini söyledi.

Yakında 5 yıllık makro planı açıklayacağını belirten Doğan, “Hedeflerimiz gerçekleştiğinde kulübümüz ekonomik olarak kimseye bağımlı olmayacak, sağlam bir yapıya kavuşacak ve ayakları üzerinde duracak.” Topluma şeffaflık sözü veren Doğan’ın mesajı şöyle:

“Değerli Trabzonsporlular;

Prestijiyle dün resmi olarak göreve başladık.

Bu süreçte bizlere destek olan ve eleştirileriyle yol gösteren camiamızın değerli insanlarına teşekkür ederim.

Kulübümüz bir değerler topluluğudur. Bu bütün içerisinde İdmanocağı, İdmangücü, Martıspor, Karadenizgücü, Necmiati, İdmanyurdu gibi çok sayıda kadromuz var.

Süleyman Dilek Kuğu’dur.

Mahmut Göloğlu ve Bedri Rahmi Eyüpoğlu.

Ali Osman Ulusoy ve Rıfat Dedeoğlu ile kurucularımız var.

Ahmet Suat Özyazıcı, Özkan Sümer, Şenol Güneş ve Abdullah Avcı.

Şamil Ekinci, Ahmet Celal Ataman, Onursal Liderimiz Mehmet Ali Yılmaz, Sadri Şener ve Ahmet Ağaoğlu.

Dozer Cemil, Kadir Özcan, Ali Kemal Denizci, Necmi Perekli ve Güngör Şahinkaya’nın yanı sıra efsane futbolcularımız var.

8 şampiyonluk ve diğer kupaların yanı sıra Kıbrıs Barış Kupası var. Mustafa Çelik. Mehmet Dalman var.

Binbaşı Arslan Kulaksız. Eren Bülbül.

Kazım Koyuncu.

Hepimiz bu çatı altında Bordo ve Mavi’yiz, iki renk bir aşk. Şimdi yeni bir yol açıyoruz. Bu yol zorlu olabilir. Ancak bunların hepsini aşacak bilgi, marifet, tecrübe, ruh ve ‘itaat’ sahibiz.

Öncelikle sizden ‘sabır’ ve ‘destek’ istiyorum. Yakın zamanda camiamıza duyuracağımız 5 yıllık makro planda kısa, orta ve uzun vadede neler yapacağımızı daha net ortaya koyacağız.

Hedeflerimiz gerçekleştiğinde kulübümüz ekonomik olarak kimseye bağımlı olmayacak, sağlam bir yapıya sahip olacak ve ayakları üzerinde durabilecektir.

Trabzonspor hepimizin ortak tutkusu. Rahmetli gazeteci Cevat Ocak’ın Trabzonspor’un kitabında da belirttiği gibi “Ona hayat verenin hayatıdır.”

Bu unsurdan yola çıkarak sözlerimi bitirirken, temel ilkemiz olacak “attığımız her adımda, yaptığımız her şeyde şeffaflık” sözünü camiamıza saygı ve sevgilerimi sunuyorum.

Tanrı bize yardım etsin.

Yaşasın TRABZONSPOR…” (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu