Yaşam

Geçtiğimiz Haftanın En Çok Popüler Dizileri Belli Oldu: Zirvedeki Yapım Herkesi Şaşırttı!

Hemen her akşam televizyonda birbirinden başarılı üretimler yayınlanıyor. Bilhassa diziler ortasında kıyasıya bir reyting gayreti yaşanıyor. Dizilerin reytinglerini yalnızca izlenme oranları değil, tıpkı vakitte toplumsal medya kullanıcıları da belirliyor. Dizilerin toplumsal medyadaki performanslarını ölçen ADBA TV ise geçtiğimiz haftanın en çok konuşulan üretimlerini açıkladı. İşte  14 – 20 Kasım ortası toplumsal medyada en çok konuşulan üretimler.

10) Gecenin Ucunda

Her hafta Salı günü, saat 20:00’da Star TV ekranlarında yayınlanan Gecenin Ucunda dizisi, her bölümüyle izleyiciden tam not alıyor. Dizinin başrollerinde ise Neslihan Atagül, Kadir Doğulu ve Sarp Leventoğlu gibi isimler bulunuyor.

9) Darmaduman

Her hafta Cumartesi günü, saat 20:00’da FOX TV ekranlarında yayınlanan Darmaduman dizisi, oyuncu takımı ve güçlü mevzusuyla izleyiciyi ekrana kilitliyor. Dizinin başrollerinde ise Aslı Malbora, Hafsanur Sancaktutan üzere isimler bulunuyor.

8) Duy Beni

İlk kısmı 7 Temmuz tarihinde yayınlanan ve her hafta Perşembe günü ekranlara gelen dizi, geçtiğimiz hafta 20. kısmıyla final yaptı. Dizinin başrollerinde Rabia Soytürk, Caner Topçu üzere isimler bulunuyor.

7) Gelsin Hayat Bildiği Gibi

Her hafta Perşembe günü, saat 20:00’da STAR TV ekranlarında yayınlanan Gelsin Hayat Bildiği Gibi, sıra dışı hikayesiyle izleyici tarafından oldukça seviliyor. Dizinin başrollerinde Ertan Saban, Devrim Özkan gibi isimler bulunuyor.

6) Kuruluş Osman

Her hafta Çarşamba günü, saat 20:00’da ATV ekranlarında yayınlanan Kuruluş Osman dizisi, geniş bir izleyici kitlesine sahip. Dizinin başrollerinde ise Burak Özçivit, Burak Çelik, Özge Törer üzere isimler bulunuyor.

5) Tozluyaka

Her hafta Pazar günü, saat 20:00’da FOX TV ekranlarında yayınlanan Tozluyaka dizisi, son zamanların en beğenilen gençlik yapımlarından biri. Dizinin başrollerinde Dolunay Soysert, Emre Kınay, Serra Pirinç gibi isimler bulunuyor.

4) Kızılcık Şerbeti

Her hafta Cuma günü, saat 20:00’da Show TV’de yayınlanan Kızılcık Şerbeti, farklı konusuyla seyirciden tam not aldı. Dizinin başrollerinde Settar Tanrıöğen, Emrah Altıntoprak, Sıla Türkoğlu gibi isimler bulunuyor.

3) Yürek Çıkmazı

Her hafta Salı günü, saat 20:00’da TRT1 ekranlarında yayınlanan Yürek Çıkmazı, yerli dram çeşidinin en başarılı örneklerinden biri. Dizinin başrollerinde  Ayça Bingöl, Alp Navruz, İrem Helvacıoğlu üzere isimler bulunuyor.

2) Yalı Çapkını

Her hafta Cuma günü, saat 20:00’da Star TV’de yayınlanan Yalı Çapkını, reytinglerde en üst sıralarda yer alıyor. Dizinin başrollerinde ise Afra Saraçoğlu, Çetin Tekindor, Mert Ramazan Demir üzere isimler bulunuyor.

1) Tuzak

Her hafta Çarşamba günü, saat 20:00’da TV8 ekranlarında yayınlanan Tuzak dizisi, daha birinci kısımlarından çok sevildi. Dizinin başrollerinde Talat Bulut, İstek Kocaoğlu, Eylül Su Sapan üzere isimler bulunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu